Wizytówki drukowane Śrem
Etykiety.
Produkt bez etykiety? Zapomnij!
U nas zamawianie jest prostsze niż wypowiedzenie tego zdania: Butelka oetykietowana butelka nieoetykietowana.
Grupa GALERIS etykiety samoprzylepne papierowe, foliowe, złocone i ozdobne Śrem
Etykiety na każdy produkt.
Zanim Twój klient kupi Twój produkt, rzuci okiem na etykietę.Dowiesz się tutaj:

Zaglądaj tutaj częściej. Poznasz nowe produkty i techniki zdobień etykiet.
Etykieta to nie tylko zwykła naklejka na produkcie. Od niej może zależeć czy Twój produkt w ogóle sprzeda się. Etykiety dobieramy zawsze do rodzaju opakowania. Nasz zespół grafików w Śremie zawsze bierze pod uwagę co i dla kogo projektuje oraz kto będzie klientem końcowym. To pozwala nam dobrać projekt, rodzaj mediów do druku oraz wybrać odpowiedni typ opakowania. Nie ma jednego rodzaju etykiet. Należą do nich etykiety papierowe, foliowe, składane typu sandwich, ozdobne oraz ekskluzywne, a nawet delikatne etykiety plombowe.Dla jakich branż produkujemy etykiety?
Nasze etykiety projektujemy i/lub drukujemy i/lub dostarczamy z gotowym produktem dla: Kreisel, MTB, Sieć Bel Paese, Sieć BERLIN KEBAP, RONDO.
Produkty z naszymi etykietami znajdziesz między innymi w: OBI, setkach hurtowni budowlanych w całej Polsce, w sieciach gastronomicznych Bel Paese i BERLIN KEBAP.
Kraje/obszary do których trafiają nasze etykiety: Polska i duża część Europy Zachodniej.
Rodzaje i sposoby upiększeń etykiet
Standardowe etykiety na papierach samoprzylepnych. To 80% naszej sprzedaży etykiet. Te etykiety często wykorzystywane są przez producentów chemii budowlanej oraz firmy, które konfekcjonują produkty.

Etykiety foliowe standardowe są wykorzystywane w niskonakładowych seriach. Każda taka etykieta może być wycięta po obrysie - oznacza to, że możemy wyciąć dowolny kształ Twojej etykiety.

Etykiety prestiżowe możemy dla Ciebie wyprodukować na papierach i foliach ozdobnych. Ponadto wydruki mogą być upiększone oraz ozdobione wieloma odzobnymi dodatkami. Mamy tutaj na myśli złocenie, srebrzenie, foliowanie, bigowanie, odduszanie i inne formy uszlachetnień.

Ciekawym rodzajem etykiet są etykiety IML. Najprościej mówiąc to etykiety "wtopione" w opakowanie. Najczęściej widujesz je na wiadrach chemii budowlanej lub na opakowaniach lodów.

Delikatne etykiety plombowe. Ich zastosowanie ma szczególne znaczenie w firmach i u producentów sprzętów objętych gwarancją. Ich mocny klej a zarazem delikatna struktura sprawiają, że dobrze od lat zabezpieczają produkt przed bezpodstawnym rozkręceniem.

Świetne etykiety sandwich to etykiety warstwowe. Pierwsza warstwa (spodnia) posiada mocny klej, natomiast kolejne warstwy delikatny silikonowy co pozwala odkleić kolejną warstwę etykiety i nakleić ją w innym miejscu. Mają zastosowanie w logistyce, w administracji, w służbie zdrowia czy podczas eventów.
Jakie produkty możemy Tobie zaproponować
Oprócz tego, że możemy stale wyposażać Twoją firmę w etykiety samoprzylepne, możemy zaoferować Tobie końcowy produkt. Co to oznacza? Zamawiając u nas etykietę możesz to zrobić na 3 sposoby: Jeżeli więc potrzebujesz na przykład wiadra z etykietą, my zaproponujemy Tobie kompleksową wycenę już na gotowy produkt. To takie proste!


Przejdź do Druka™ - nasza oficjalna internetowa drukarnia online
Kliknij tutaj aby przejść do Druka™