Kolor roku Śrem
Classic Blue
Najmodniejsze kolory 2021 roku. kolor roku 2021
Kolory roku 2021.
Ultimate Gray i Illuminating.Dowiesz się tutaj:

17 grudnia 2020
Będzie szaro i żółto.


Kto wybrał ten kolor?
Tm razem dwa kolory. Kolor Ultimate Gray, a dokładnie "PANTONE 17-5104 TCX Ultimte Gray" oraz kolor Illuminating czyli "PANTONE 13-0647 TCX Illuminating" ponownie wybrała firma PANTONE znana głównie ludziom z branży gdzie kolor to podstawa. U nas zamówisz każdy produkt w tym kolorach lub w ich pochodnych Zapraszamy! Sprawdź nas!


Jakim typem koloru są Ultimate Gray i Illuminating?
Zawsze pasujące do siebie, idealnie tonujące oraz nadające humoru i jasności.
Classic Blue
Najmodniejszy kolor 2020 roku. kolor roku 2020
Kolor roku 2020.
Classic Blue.Dowiesz się tutaj:

10 grudnia 2019
Kontynuujemy w zgodzie z naturą. Nowy kolor roku 2020 to Classic Blue.


Kto wybrał ten kolor?
Kolor Classic Blue, a dokładnie "PANTONE 19-4052 Classic Blue" ponownie wybrała firma PANTONE znana głównie ludziom z branży gdzie kolor to podstawa. Świetny kolor. Idealny aby rozpocząć nowy rok klasycznie. To kolor, który będzie mieć zastosowanie nie tylko w reklamach. Już stosuje się go w branży meblarskiej i odzieżowej. U nas też możesz zamówić odzież właśnie w tym kolorze. Zapraszamy! Sprawdź w naszym banku odzieżowym.


Jakim typem koloru jest Classic Blue?
To klasyczny kolor, idealny w swojej prostocie. Niezwykle elegancki.
Living Coral
Najmodniejszy kolor 2019 roku. kolor roku 2019
Kolor roku.
Living Coral.Dowiesz się tutaj:

23 stycznia 2019
Coraz modniejsze staje się wybieranie koloru roku. Tym razem jest to kolor, który najlepiej prezentuje się na dnie oceanu. Koralowy piękny kolor.


Kto wybrał ten kolor?
Kolor Living Coral, a dokładnie "PANTONE 16-1546 Living Coral" wybrała firma PANTONE znana głównie ludziom z branży poligraficznej. To kolor, który będzie mieć zastosowanie nie tylko w reklamach. Już stosuje się go w branży meblarskiej i odzieżowej. U nas też możesz zamówić odzież właśnie w tym kolorze.


Jakim typem koloru jest Living Coral?
To piękny kolor, który kryje w sobie dynamizm i energię ale też równoważy się spokojem. Choć nie każdemu ten kolor przypadł do gustu, my uważamy, że jest fantastyczny.