Odzież reklamowa i robocza z haftem, sublimacją, sitodrukiem lub DTG Śrem
Odzież reklamowa.
Modna i wygodna. Odzież reklamowa Śrem
Reklama, której nie wstydzisz się.
Moda i wygoda. Super odzież!Dowiesz się tutaj:

Fotografie mogą przedstawiać tylko fragment realizacji oraz ukazywać produkt po dłuższym czasie użytkowania lub projekt komputerowy.
Odzież reklamowa to jedna z najlepszych form reklamy. Pamiętaj jednak, że my działamy inaczej od innych. Co mamy na myśli? Nie zależy nam na zwykłym przyjęciu zlecenia, wykonaniu pracy i skasowaniu pieniędzy za produkt. Projektujemy reklamy na odzieży w taki sposób, aby ten kto ją będzie nosić nie wstydził się, że ma to na sobie.


Jaki typ odzieży u nas zamówisz?

Jak indywidualizujemy odzież.
Zależnie od rodzaju odzieży i materiałów użytych do jej produkcji, zaproponujemy Tobie najlepszą i najtrwalszą metodę znakowania.


Metody znakowania.

Czas realizacji personalizowanej odzieży.
Termin zależy od aktualnej dostępności odzieży, rodzaju znakowania i miejca w kolejce.


Specjalna odzież sportowa.
W naszej ofercie posiadamy specjalną odzież sportową.

Stroje sportowe produkowane są z wysokiej jakości oddychających materiałów z pełnym zadrukiem. Przy grupowych dziedzinach sportu ważna jest osobista personalizacja. Dotyczy to numeru i nazwiska lub innych oznaczeń. Mamy dobrą wiadomość. Przy drużynowym zamówieniu nie tworzymy sztucznych kosztów przygotowawczych. Jeden projekt koszulki może być spersonalizowany pod konkretną osobę w tej samej cenie.

W wypadku odzieży sportowej stosujemy sublimację jako trwałą metodę znakowania. Daje ona nieograniczone możliwości projektowe. Ponadto ten sposób znakowania nie zamyka porów koszulki i spodenek. Jedynym ograniczeniem są przeszycia i łączenia elementów.

Przy produkcji odzieży sportowej korzystamy z dostawców, którzy w swoim banku klientów posiadają znane i wymagające marki. Należą do nich: Allegro, Warta, TVN, TVP, BUDIMEX, Citibank, Aviva, Media Markt, MAN i wielu innych.

Złóż szybkie zlecenie
Kliknij tutaj aby złożyć zamówienie
polary i koszulki t-shirt reklamowy spodenki sportowe czapki reklamowe
bluzy z nadrukiem buty z nadrukiem t-shirt reklamowy
polary i koszulki t-shirt reklamowy spodenki sportowe czapki reklamowe
bluzy z nadrukiem buty z nadrukiem

Śrem koszulki