Logo 120x60 Logo 120x60 www.kredyty.es logo

Grupa GALERIS

Jesteśmy w różnym wieku i mamy różne zainteresowania. Mamy też wspólną pasję: tworzenie. Zamiłowanie do tworzenia mamy już od ponad 15 lat. Pełni humoru, nietuzinkowych pomysłów, nie boimy się proponować Klientom niestandardowe rozwiązania. To owocuje dobrą współpracą oraz daje punkt wyjścia do tworzenia czegoś nowego. Prowadzimy też międzynarodowe serwisy internetowe. Wprowadzamy startupy i badamy rynek nowych technologii.


Grupa GALERIS - Nasze zasady
Zasady, których się trzymamy i nie zmienimy ich. Tworzymy reklamy dla wybranych Klientów, którzy zgadzają się z poniższymi warunkami.

Nie tworzymy reklam, ogłoszeń i spotów:

Wszelkie treści dostarczone przez klienta uznajemy za pochodzące z legalnych źródeł i będących własnością klienta. Jeżeli jest inaczej, odpowiedzialność ponosi klient. Wszelkie inne zastrzeżenia podamy na spotkaniu informacyjnym jeżeli takie będą niezbędne. Tworząc reklamy nie popieramy automatycznie kupowania danego produktu bądź korzystania z promowanej usługi. Tworzenie reklam traktujemy poważnie lecz nie wiążemy się z reklamodawcą w taki sposób aby popierać jego produkty lub usługi.

Wszystkie logotypy zamieszczone na tej stronie posiadają prawnych właścicieli.

Żaden fragment niniejszej strony internetowej nie może być kopiowany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody właściciela serwisu.

Nie tworzymy komercyjnych projektów za darmo. Projekty charytatywne tworzymy zgodnie z zasadami zawartymi powyżej. Zanim złożysz zapytanie, zastanów się jakiego typu projekt potrzebujesz (komercyjny, charytatywny). Odrzucenie zlecenia wynika z powyższych zasad.

Aktualny skład Grupy GALERIS tworzą serwisy:

Ponadto tworzymy i uaktualniamy kolejne trzy serwisy internetowe, które również wejdą w skład Grupy GALERIS. Nasze serwisy posiadamy w narodowych domenach Polski i Hiszpanii.

Kup

Hosting
Sklepy internetowe
Domeny
Office 365
Certyfikat bezpieczeństwa
Backup

Wyceń

OLDTIMER WARSAW
8. Rajd Pleszewsko-Dobrzycki

Serwisy

Niezapłacone Faktury
BLOTTERY
Alibaba.com
AliExpress.com

Grupa GALERIS

O nas
Klienci
Harmonogram
Współpraca
Prawa autorskie
Kontakt
www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl
Logo Galeris jest oficjalnym znakiem rozpoznawczym Grupy GALERIS. Grupa GALERIS - dawanie zbliża. CR'16.