Kredyty Śrem
Ceny naszych usług i produktów.
Cennik dotyczy firm, które nie współpracują z nami na STAŁE w rozumieniu opisu z działu WSPÓŁPRACA. Współpraca
Współpracuj z Grupą GALERIS™.


Dowiesz się tutaj:
Aktualizacja 11.02.2020
Ceny zależą od jakości jaką oferujemy naszym klientom. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od prób porównań cen jeżeli jakość usług konkurencji nie spełnia wysokich standardów projektowych. Zapewniamy, że wszystko co robimy jest poparte wysokimi kwalifikacjami zdobytymi podczas praktycznej nauki zawodu i wysokiego poziomu poznania branży reklamowej. Porównywanie cen z tymi, które znajdujesz w serwisach aukcyjnych nie ma sensu. Wszystkie projekty Grupy GALERIS™ są wykonane w oparciu o legalne materiały pochodzące z legalnych źródeł.Cennik usług i wybranych produktów - ceny netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

Znaczenie wyrażeń w cenniku:

Projekt to wizualizacja - potocznie wizualka lub prevka. Jest to poglądowy plik, na podstawie którego powstanie końcowy plik do druku jeżeli zostanie zaakceptowany przez klienta. Płatność za projekt nie jest sprzedażą pliku otwartego ani pliku przeznaczonego do druku. Projekt poglądowy jest wykonany w ograniczonej jakości. Zapobiega to kradzieży projektów.

Przeprojektowanie - dostosowanie pliku dostarczonego przez klienta do druku dla potrzeb drukarni. Płatność za przeprojektowanie nie jest sprzedażą pliku otwartego ani pliku przeznaczonego do druku.

Cennik usług - ceny netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

Zakaz nagrywania spotkań, wideorozmów i rozmów pod groźbą odpowiedzialności karnej.
Ceny usług dziennych i nocnych lub weekendowych (sobota i niedziela)
Mamy świadomość tego, że niektóre przedsiębiorstwa działąją w sposób niestandardowy. Dlatego potrafimy dostosować się do ich działania. Cena dzienna za wykonanie usługi - na przykład oklejenie witryny - to kwota 25 zł netto za metr kwadratowy. Do ceny nocnej należy doliczyć +20 zł netto, a do ceny weekendowej +35 zł netto. Oczyszczanie szyb ze starej folii lub kleju jest dodatkowo płatne i zależy od zastanego stanu.Ceny produktów
Cena produktu jest zależna od jego konfiguracji i ilości. Na przykład potrzebujesz ulotkę w formacie A5 o gramaturze papieru 170g z drukiem jednostronnym w ilości 1000 sztuk. Inny klient chce ulotkę A5 o gramaturze 130g z drukiem dwustronnym ale w ilości 15000 sztuk. Cena jednostkowa ulotki automatycznie zmienia się i jest zależna od różnych czynników. Przykład ten pokazuje, że ostateczna cena jest zależna od pełnej konfiguracji produktu.Jak obniżyć ceny
Współpracuj z nami jako STAŁY KLIENT.