Dla mediów
Dla mediów.
Współpraca z korzyścią dla obu stron. Dla mediów
Dla mediów.
Współpracujemy z Tobą!Dowiesz się tutaj:
Cenimy kontakt z ludźmi z mediów. Jeżeli jesteś przedstawicielem mediów lub reprezentujesz inną formę publicznego rozgłosu i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, umów się na spotkanie z przedstawicielem Grupy GALERIS. Zapewnimy Tobie wszelkie materiały prasowe oraz graficzne dotyczące Grupy GALERIS. Jesteśmy przekonani, że tylko rzetelne informacje dostępne u źródła są zawsze aktualne i najwyższej jakości. Jesteśmy obiektywni w ocenie i z najwyższą starannością dbamy o wizerunek Grupy GALERIS. Prosimy pamiętać, iż na bieżąco monitorujemy wszelkie dostępne o nas informacje. Jeżeli działają one na szkodę naszych interesów, spotkają się z odpowiednią reakcją ze strony prawników reprezentujących Grupę GALERIS.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego Grupy GALERIS, są zastrzeżone. Jako użytkownik możesz pobrać oraz drukować całe strony lub fragmenty serwisu internetowego Grupy GALERIS, ale nie możesz naruszać praw autorskich oraz praw związanych z zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do prawnych właścicieli niniejszych treści. Dotyczy to też treści pisemnych i materiałów graficznych. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości i/lub części w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Grupy GALERIS.

Grupa GALERIS na bieżąco aktualizuje informacje zawarte na stronach serwisu Grupy GALERIS. Grupa GALERIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu pomimo wszelkich starań. Grupa GALERIS zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości stron serwisu Grupy GALERIS bez uprzedzenia. Wszelkie ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie Grupy GALERIS ponosi użytkownik. Grupa GALERIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu Grupy GALERIS.