Kredyty Śrem
Możesz z nami współpracować.
Jak możesz to zrobić? Współpraca
Współpracuj z Grupą GALERIS.
Zapoznaj się uważnie z poniższymi warunkami.Dowiesz się tutaj:
Aktualizacja 11.07.2020
Dowiedz się więcej o owocnej współpracy z Grupą GALERIS.Kto z nami współpracuje
Ze względu na dynamiczny rozwój Grupy GALERIS - oparty o jasno sprecyzowane zasady - uprzejmie informujemy, że współpraca stała, działa na podstawie naszych warunków oraz tych uzgodnionych na spotkaniu, o ile takie będzie potrzebne.

Do naszych stałych Klientów należą: sieci gastronomiczne, producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, serwisy obsługi pojazdów oraz sklepy internetowe. Ponadto działamy "w ukryciu" jako projektanci dla agencji reklamowych i drukarni. Oprócz STAŁYCH KLIENTÓW obsługujemy również Klientów, którzy doceniają naszą twórczość i jakość końcowego produktu. Nie obsługujemy Klientów detalicznych.
Kto może z nami współpracować
WSPÓŁPRACA STAŁA przynosi wiele korzyści obu stronom. Z nami może współpracować każdy kto spełnia i akceptuje warunki opisane w działach:
Warunki użytkowania
Odpowiedzialny biznes
Nasze zasady
Projekty i prawa autorskieCo oferujemy naszym STAŁYM KLIENTOM
STALI KLIENCI obsługiwani są w pierwszej kolejności. Tworzymy dla nich unikatowy wizerunek graficzny ich przedsiębiorstwa. Nie kopiujemy nikogo, ani niczego. Nie oznacza to, że nie interesujemy się obecnymi trendami brandingowymi. Utworzenie jednolitego stylu graficznego pomaga skrócić czas potrzebny do utworzenia kampanii reklamowej do niezbędnego minimum. Dlaczego? Kiedy raz wybrany styl graficzny zostaje zaakceptowany, nasz Klient nie musi zastanawiać się jak będzie wyglądać reklama jego produktu lub usługi. Jest przekonany, że produkt, który dla Niego wykonamy będzie w zupełności spełniać jego oczekiwania.

Zapoznaj się z tym co Tobie zapewnimy i ile za to zapłacisz:

Ile kosztuje stała współpraca z Grupą GALERIS?
Wszystko jest zależne od branży. Jednak możemy Tobie podać konkretne ceny. Ceny dotyczą współpracy w kwestiach usługi "czujki" - w cenę jest wliczone stałe dbanie o wizerunek Twojej marki. Wszystkie produkty i usługi są dodatkowo płatne. Ceny netto za miesiąc współpracy przy minimum rocznej współpracy. Jak to rozumieć?


STUDIUM PRZYPADKU 1
Na przykład chcesz aby Twoje reklamy "wisiały" na billboardach w mieście. Nie będąc naszym STAŁYM KLIENTEM, sam załatwiasz wszystkie sprawy dotyczące wynajmu, projektów i wydruku oraz aplikacji reklamy na billboardach. Jeżeli jesteś naszym STAŁYM KLIENTEM, po prostu mówisz nam, że chcesz zrobić kampanię na billboardach. My zajmujemy się wyszukaniem odpowiednich lokalizacji, ustaleniem najkorzystniejszej ceny oraz czasu emisji reklamy. Tworzymy projekty pod każdy billboard i zajmujemy się drukiem oraz ich aplikacją na wszystkich billboardach. W tym wypadku płacisz nam tylko dodatkowo za wydruk i aplikację reklamy oraz właścicielowi billboardów za wynajem ich. Masz pewność dobrze wykonanej pracy oraz tego, że projekt będzie zbieżny z całym wizerunkiem firmy.


STUDIUM PRZYPADKU 2
Chcesz wyświetlać reklamy na ekranach LED. Ponownie musisz zająć się wszystkim. Musisz znaleźć ekran, zapłacić za spot reklamowy i postarać się o najlepszy czas emisji reklamy. Jeżeli będziesz naszym STAŁYM KLIENTEM powiesz nam, że chcesz wyświetlać spoty reklamowe na ekranach LED. My znajdziemy lokalizację, utworzymy spoty reklamowe i wynegocjujemy najlepsze warunki dla Ciebie. W tym wypadku płacisz dodatkowo tylko za wynajem czasu na ekranie. Resztą zajmiemy się my.


STUDIUM PRZYPADKU 3
Regularnie zamawiasz banery lub plakaty i chcesz aby Twoja strona internetowa oraz Instagram były prowadzone na bieżąco. Bierzemy pod uwagę 5 projektów banerów, 8 projektów plakatów, raz w tygodniu aktualizacja strony i grafika na Instagramie. Koszta takiej usługi jako Klient "z ulicy" - 1250 zł netto + produkcja produktu. Projekty wykonujemy dla Ciebie według Twojej wizji. Zaproponujemy tylko podstawowe wizualizacje. Płacisz za jeden projekt i przed wykonaniem pracy. Nie otrzymujesz plików otwartych. KLIENT STAŁY ma to w abonamencie - płaci tylko za ewentualny wydruk i kupno specjalnych grafik.Dlaczego takie ceny
Rolą reklam, które tworzymy jest zdobycie dla Ciebie klientów. Wielkim niepowodzeniem byłoby gdyby nasze projekty i gotowe reklamy nie przynosiły Tobie wymiernych korzyści. Doświadczenie pokazuje, że Klienci są zadowoleni z naszej pracy, a ich sprzedaż nie spadła od początku współpracy. Wielokrotnie słyszymy o wzroście sprzedaży. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za obecne trendy i modę w świecie zakupów. Sam musisz wiedzieć czy Twój produkt lub usługa są rentowne. Brak wizji na biznes nie jest dobry. My zrobimy wszystko żebyś był widoczny ale nie pozwalamy aby Klienci zrzucali odpowiedzialność za powodzenie swojego biznesu na nasze barki.
Jak wygląda płatność
Masz duże pole do popisu. Twoja uczciwość procentuje. Jeżeli będziesz płacić w terminie będziesz mógł starać się o odroczone terminy płatności - na zapytanie. Obecnie Grupa GALERIS w całej firmie prowadzi bezgotówkowy obrót pieniędzmi. Plany wygodnej płatności:
Jak długo trwa współpraca
Wszystko zależy od Ciebie.

Naszym celem jest zapewnienie Tobie jak najlepszej formy reklamy. Dlatego zależy nam na obsłudze Twojej firmy jak najdłużej. Jeżeli ceny naszych usług są dla Ciebie zbyt wysokie, powiedz nam o nich. Tylko w wyjątkowych sytuacjach elastycznie dostosujemy ją do Twoich możliwości.

Wszystkie ceny to kwoty netto. Do ceny współpracy należy doliczyć wszystkie koszta związane z produkcją materiałów reklamowych. Cena miesięczna to kwota jaką nam płacisz za tworzenie wszystkiego co potrzebujesz. Produkty są dodatkowo płatne.
Współpraca między Klientami STAŁYMI
Zdarza się, że tworzymy WSPÓLNE KAMPANIE REKLAMOWE. W tym wypadku wykorzystujemy atuty STAŁYCH KLIENTÓW dla obopólnych korzyści. Na przykład Klient A może dysponować siecią billboardów, a Klient B rozpoznawalną stroną internetową. Potrafimy tak łączyć STAŁYCH KLIENTÓW aby oboje odnosili wymierne korzyści. Klient A może korzystać z atutów Klienta B i na odwrót. Nie płacisz nic dodatkowo.Ciekawostki o nas
 • MILIONY ODBIORCÓW
  Nasze reklamy docierają do milionów odbiorców. Nasze strony internetowe, profile na Instagramie, reklamy indoor i outdoor są łatwo rozpoznawalne i dostępne tam gdzie ich oddziaływanie na Klienta przynosi wymierne korzyści.

 • Logotyp Grupy GALERIS
  Nasz logotyp jest ogólnie znany lokalnej społeczności w miejscach gdzie współpracujemy z Klientami. Jest często synonimem jakości i pojawia się na wielu reklamach i produktach końcowych naszych Klientów.

 • SETKI TYSIĘCY PRODUKTÓW
  Nasze produkty najczęściej są dostarczane w dużych ilościach.

 • TARGI
  Wystawialiśmy nasze reklamy i eleganckie samochody na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jesteśmy zapraszani na specjalnych zasadach na Targi Reklamowe.

 • ANONIMOWOŚĆ I NATURALNOŚĆ
  Działamy "w ukryciu" i "nie nosimy się". Staramy się być naturalni i mieć kontakt konwersacyjny z naszymi Klientami.

 • EUROPEJSKA WSPÓŁPRACA
  Tworzyliśmy animacje reklamowe dla największej w Europie Lokalnej Sieci Ekranów Reklamowych LED.

 • JESTEŚMY WYBIERANI ZE WSKAZANIA
  Często w wypadku wyboru agencji reklamowej jesteśmy porównywani z konkurencją ze wskazaniem na nas. Pomimo, iż jesteśmy drożsi od konkurencji, Klienci wolą współpracować z nami.

 • JESTEŚMY KLIENTEM PREMIUM
  Ze względu na to, że dysponujemy własnymi środkami, nasi dostawcy otrzymują płatność za zrealizowaną usługę bądź produkt natychmiast po zrealizowaniu zadania bądź przed rozpoczęciem pracy. W niektórych wypadkach działamy z odroczonym terminem płatności robiąc wszystko co możemy aby nigdy tych terminów nie przekraczać.

 • DYSPONUJEMY POTĘŻNĄ ILOŚCIĄ DOMEN INTERNETOWYCH I MIEJSCEM NA SERWERACH
  Jesteśmy bezpośrednimi właścicielami ponad 130 domen internetwych oraz dysponujemy potężną ilością miejsca na serwerach premium, liczoną w terabajtach.

 • NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI, KTÓRE DZIAŁAJĄ NIEUCZCIWIE
  Posiadamy środki i możliwości aby kompleksowo sprawdzić naszych klientów przed rozpoczęciem współpracy. Nie zalecamy próby oszustwa w stosunku do Grupy GALERIS. Współpracujemy z bardzo wpływowymi partnerami, którzy skutecznie odzyskują należności.