Logo 120x60 logo Logo 120x60 www.kredyty.es logo

Grupa GALERIS - Programy partnerskie, Sieci afiliacyjne

Jeżeli interesuje Ciebie zarabianie przez Internet bez wychodzenia z domu to Programy Partnerskie są do tego najlepsze. Nie musisz zakładać swojej firmy. Otrzymujesz gotowe narzędzia do wykorzystania. Wiele programów partnerskich pozwala umieszczać kreacje reklamowe na prywatnych i firmowych stronach internetowych. Świetnym miejscem są również blogi. Są także kreacje reklamowe bądź linki, które możesz wykorzystać w serwisach społecznościowych i w postaci mailingu. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś polecał oferty z programów partnerskich w osobistych czy biznesowych rozmowach. Czasem wystarczy link wkleić do e-maila, na facebook’a, naszą-klasę, komunikatory typu GG, dodawać do komentarzy na forach i blogach. Wybierz najlepszy dla siebie Program Partnerski. W niektórych sposobach rozliczeń wystarczy, że ktoś kliknie w link bądź kreację reklamową i już zarabiasz pieniądze. W innych potrzebna jest konwersja aby móc zarobić. Masz więcej pytań? Śmiało pisz do nas i pytaj o wszystko co jest związane z programami partnerskimi.

Money2Money

polecany przez serwis KREDYT.ES
www.galeris.pl
W tym wypadku polecamy Program Partnerski Money2Money. Dedykowany dla osób interesujących się zarabianiem w programie partnerskim o tematyce kredyty i ubezpieczenia. Jest on bardzo przejrzysty i nowoczesny. Do wyboru są różne sposoby rozliczeń: CPS, CPL, CPA. Dzięki temu programowi możesz tworzyć swoją sieć partnerów. Po osiągnięciu różnych progów prowizyjnych otrzymasz premie specjalne. Nie musisz mieć nawet swojej strony, ponieważ otrzymasz specjalne narzędzie do promowania ofert. To idealny program dla: właścicieli stron WWW, for i blogów internetowych oraz baz mailingowych, którzy chcą na nich zarabiać więcej lub dopiero rozpocząć zarabianie. To świetne rozwiązanie dla każdego kto chce dopiero rozpocząć zarabianie on-line i nie ma jeszcze swojej strony WWW (otrzymujesz gotowe narzędzia), a Twoim zadaniem będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach itp. Możesz zarejestrować się jako Agent lub Wydawca.

Agent - dla studentów, doradców, agentów ubezpieczeniowych, biur nieruchomości itp. - wymagane posiadanie danych klientów oraz obsługa bezpośrednia klientów (np. placówki).

Wydawca - każda osoba/firma posiadająca stronę www lub mająca możliwość reklamowania poprzez fora, blogi, katalogi, media społecznościowe itp. + osoby/firmy posiadające bazy mailingowe.
Prawie 260 programów. Finanse. Kredyty. Ubezpieczenia. Konta osobiste. Konta oszczędnościowe. Konta młodzieżowe. Kredyty mieszkaniowe. Mieszkanie dla Młodych. Kredyty konsolidacyjne. Pożyczki hipoteczne. Kredyty. gotówkowe. Karty kredytowe. Kredyty samochodowe. Lokaty. Fundusze inwestycyjne. Emerytury. Ubezpieczenie auta. Ubezpieczenia na życie. Konta firmowe. Leasing. Kredyty na start. Informacja gospodarcza. Windykacja. Kredyty odnawialne. Faktoring. Kredyty hipoteczne. Kredyty inwestycyjne. Doradcy finansowi. Domy maklerskie. Konta walutowe. Kredyty gotówkowe dla firm. Zwrot podatku. Kantor internetowy. Kredyty gotówkowe konsolidacyjne. Pożyczki pozabankowe. Karty debetowe. Produkty pozafinansowe. Energia. Forex. Pozostałe ubezpieczenia.
Zarejestruj się
Poradnik początkowy

Oferteo

polecany przez serwis Grupa GALERIS
www.galeris.pl
Oferteo pomogło nawiązać już ponad milion kontaktów firmom i osobom prywatnym poszukującym usług i produktów. Dzięki temu serwisowi składający zapytania o oferty bezpłatnie, w prosty sposób znajdują usługi i produkty, których szukają. A Dostawcy i Wykonawcy szybko i bez wysiłku zdobywają nowych zleceniodawców.
Budownictwo. Remonty i wykończenia. Finanse. Ubezpieczenia. Szwalnie. Grafika. Informatyka. Transport. Wyposażenie. Opał. Pojazdy i maszyny. Wiele, wiele innych...
Zarejestruj się

Ceneo

wyszukiwarka na Twojej stronie
www.galeris.pl
Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Nowością na Ceneo jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w serwisie bez konieczności przechodzenia do sklepu. Ilość różnych produktów jakie można znaleźć w serwisie jest zachwycająca.

Program Partnerski Ceneo.pl to forma współpracy pomiędzy Ceneo.pl a właścicielami serwisów internetowych, stron internetowych, twórców blogów. Uczestnictwo w Programie Partnerskim Ceneo.pl to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Rejestrując się w Programie Partnerskim CENEO masz do wyboru wiele kreacji reklamowych oraz świetną wyszukiwarkę produktów. Zapraszamy do rejestracji w Programie Partnerskim Ceneo.pl.
Biuro. Firma. Biżuteria. Zegarki. Budowa. Remont. Delikatesy. Dla dziecka. Dom i wnętrze. Filmy. Fotografia. Gry. Handmade. Hobby. Komputery. Księgarnia. Moda. Motoryzacja. Muzyka. Ogród. Outlet. Prezenty. Sport. Rekreacja. Sprzęty RTV i AGD. Telefony i akcesoria. Uroda. Zdrowie.
Zarejestruj się

webePartners

polecany przez serwisy Grupy GALERIS
www.galeris.pl
Ten Program Partnerski jest bardzo wygodny dla początkowych użytkowników. Możesz wstawiać na swoją stronę konkretne kreacje lub tworzyć kampanie. Możesz również urozmaicić swoją stronę o kody rabatowe, które są chwytliwe i poszukiwane. Dostajesz do dyspozycji ponad 450 pozycji w Programach Partnerskich.
Biuro. Firma. Biżuteria. Zegarki. Budowa. Remont. Delikatesy. Dla dziecka. Dom i wnętrze. Filmy. Fotografia. Gry. Handmade. Hobby. Komputery. Księgarnia. Moda. Motoryzacja. Muzyka. Ogród. Outlet. Prezenty. Sport. Rekreacja. Sprzęty RTV i AGD. Telefony i akcesoria. Uroda. Zdrowie.
Zarejestruj się

Bankier

polecany przez serwis STRONA NIERUCHOMOŚCI www.stronanieruchomosci.pl
www.galeris.pl
Idealny program dla właścicieli stron www ale nie tylko. Rejestrując się, otrzymasz stronę z produktami, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Program na rynku od ponad 10 lat. Ponad 20 000 wydawców i prawie 100 wielkich reklamowdawców. Korzystając z tego programu skorzystasz z doświadczenia, umiejętności i narzędzi, które pozwalają efektywnie monetyzować Twój serwis www.
Najbardziej znane modele rozliczeń: CPL, CPS, CPC i CPA. Idealny dla serwisów o tematyce finansowej ale nie tylko.
Zarejestruj się

Kup

Hosting
Sklepy internetowe
Domeny
Office 365
Certyfikat bezpieczeństwa
Backup

Wyceń

OLDTIMER WARSAW
8. Rajd Pleszewsko-Dobrzycki

Serwisy

Niezapłacone Faktury
BLOTTERY
Alibaba.com
AliExpress.com

Grupa GALERIS

O nas
Klienci
Harmonogram
Współpraca
Prawa autorskie
Kontakt
www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl
Logo Galeris jest oficjalnym znakiem rozpoznawczym Grupy GALERIS. Grupa GALERIS - Programy Partnerskie. CR'16.
Zarabianie przez Internet jest coraz bardziej popularne. Sieci afiliacyjne potocznie nazywane Programami Partnerskimi to dodatkowe zasilenie budżetu domowego lub sposób na zarabiane na życie. Zarabiaj przez Internet wykorzystując wybrany przez Ciebie program partnerski. Służymy pomocą abyś wybrał taki, który przyniesie Tobie wymierne korzyści. Monetyzacja strony internetowej to celowe działanie wprawnych webmasterów. Jeżeli posiadasz blog tematyczny, możesz wybrać sieć afiliacyjną, która będzie zawierać reklamy w postaci linków, banerów i logotypów dostosowanych tematycznie do Twojego bloga. Zapraszamy do zarejestrowania się w Programach Partnerskich.