Logo 120x60 logo Logo 120x60 www.kredyt.es logo

Współpracuj z Grupą GALERIS

Witamy serdecznie Ciebie w tej części serwisu Grupy GALERIS. Jest to dział przeznaczony dla osób lub firm, które posiadają stronę lub strony internetowe, blogi lub konta w serwisach społecznościowych. Interesuje nas kontakt długofalowy z wysokiej klasy partnerami poważnie traktującymi zobowiązania wynikające z ustalonej współpracy. Zależy nam również na tym aby treść Państwa serwisów internetowych była ustalona i trwała. Nie bierzemy pod uwagę stron internetowych traktujących o błahych sprawach bądź tematycznie niepoważnych.

UWAGA!
Osoby posiadające chwytliwe domeny bez podpiętych pod nie serwisów internetowych też zapraszamy do współpracy!

Proponujemy wymianę reklam lub udział w Programie Partnerskim (o udziale w Programie Partnerskim przeczytasz klikając w menu na "Programy Partnerskie").
Wymiana reklam polega na wybraniu i ustaleniu miejsca oraz treści, a także formatu reklam w serwisach, które obie strony uznają za godne siebie do wzajemnego promowania. Nie musisz czekać na nasze propozycje. Możesz sam śmiało do nas napisać i wyrazić w kilku słowach jak widzisz wspólną akcję promocyjną. Z pewnością będziemy szybko kontaktować się z Tobą. Bezustannie rozwijamy nasze serwisy internetowe i zależy nam na tym aby trwale zostały zapamiętane przez ich użytkowników.

Pragniemy też aby serwisy te były prowadzone profesjonalnie i nie odbiegały tematycznie od zamierzonego celu. To jest także wymóg dotyczący naszych partnerów. Jeżeli nie wiesz czy Twój serwis odpowiada naszym wymaganion to ułatwimy Tobie ocenę. Nie życzymy sobie współpracy z partnerami promującymi treści:

Kup

Hosting
Sklepy internetowe
Domeny
Office 365
Certyfikat bezpieczeństwa
Backup

Fotorelacje

OLDTIMER WARSAW
8. Rajd Pleszewsko-Dobrzycki

Serwisy

Niezapłacone Faktury
BLOTTERY
Alibaba.com
AliExpress.com

Grupa GALERIS

O nas
Klienci
Harmonogram
Współpraca
Prawa autorskie
Kontakt
www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl www.galeris.pl
Logo Galeris jest oficjalnym znakiem rozpoznawczym Grupy GALERIS. Grupa GALERIS - dawanie zbliża. CR'16.