Grupa GALERIS - Zasady
Ważne informacje.
Przeczytaj je, a współpraca będzie lepsza. Zasady
Grupa GALERIS - nasze zasady.
Szacunek to podstawa współpracy.Dowiesz się tutaj:
Zasady, których się trzymamy i nie zmienimy ich. Tworzymy reklamy dla wybranych Klientów, którzy zgadzają się z poniższymi warunkami. Zasady te dotyczą również treści jakie chcą zamieszczać użytkownicy pod adresami naszych domen internetowych i/lub na naszym serwerze.
Jeżeli chcesz u nas zamówić projekt, gotowy produkt, usługę, ogłoszenie, spot, i/lub jeżeli wynajmujesz od nas domenę internetową i/lub miejsce na serwerze, musisz pamiętać o następujących zasadach. Nie tworzymy powyższych i nie możesz przekierowywać i zamieszczać treści na naszych serwerach:


Uprzejmie prosimy o uszanowanie tych zasad. Współpraca oparta na wzajemnym szacunku przynosi korzyści.
Jak traktujemy materiały nadesłane przez Klienta/Zleceniodawcę
Wszelkie treści dostarczone przez Klienta/Zleceniodawcę (teksty, grafiki, zdjęcia, animacje) uznajemy za pochodzące z legalnych źródeł i będących własnością Klienta/Zleceniodawcy lub że Klient/Zleceniodawca jest w posiadaniu praw do wykorzystania tych materiałów. Jeżeli jest inaczej, odpowiedzialność za dostarczone materiały ponosi klient/zleceniodawca. Po stronie Klienta/Zleceniodawcy zostawiamy załatwienie wszelkich formalności co do możliwości wykorzystania w jego zleceniu nadesłanych treści.

Materiały użyte do zrobienia Sampli (próbek) a dostarczone przez potencjalnego Klienta/Zleceniodawcę mogą nosić znamiona używania lub uszkodzenia ze względu na różne procesy technologiczne. Udostępniając nam takie materiały, potencjalny Klient/Zleceniodawca godzi się na taki stan rzeczy.
Dlaczego ceny Grupy GALERIS mogą odbiegać od cen w serwisach e-commerce
Zasada większości Klintów na początku współpracy to kupić produkt TANI i DOBRY. Nasza odpowiedź brzmi: "Prosimy kupić dwa produkty - jeden tani, a drugi dobry". Naszym zadaniem przy podpisywaniu umów partnerskich z dostawcami, jest wynegocjowanie jak najlepszej jakości produktu końcowego w możliwie najlepszej cenie.

Porównywanie cen z występującymi w słynnych serwisach sprzedażowych w Polsce i na świecie jest bezcelowe. Nasi dostawcy często testują "tanie produkty z Internetu". Ich badania pokazują, że są one produkowane z materiałów najniższej jakości, które dobrze wyglądają tylko w momencie przekazania ich do ostatecznego odbiorcy. Korzystanie z nich to czekanie aż zepsuje się w dłoni - przypomina jakość zabawki z wielkiego kraju azjatyckiego.

Gdzie tani dostawcy próbują zaoszczędzić? BANERY - korzystanie z materiałów o niskiej jakości splotu, rdzewiejących oczek montażowych i najgorszej jakości farb drukujących. ULOTKI - drukowanie cyfrowo bez przygotowania. Wydruki są blade i nieczytelne, a spady źle przycięte. SERWERY - tanie i pełne reklam bez aktualnych zabezpieczeń i bez pomocy technicznej. REKLAMACJE - nieuwzględnia się. DŁUGOPISY - najgorszej jakości bez gwarancji pisania. FOLIE - używanie zamienników bez poinformowania o tym klienta.